חם שם בחוץ.. רקעים חינם למסכי המחשב והנייד

רקע מרענן לשולחן העבודה או לנייד שלכם

האם אתם אנשים של חורף או קיץ? עכשיו כשהתחיל החום ועוד לא התחילו החופשות.. אני עובדת במזגן מול המסך ושוכחת שהיי.. התחיל הקיץ! אפשר ללכת לים.. לבריכה.. לאכול גלידה ..

אז עצבתי תזכורת קטנה לעשות הפסקה ולהנות מהקיץ !

מוזמנים לבחור את אחד העיצובים כרקע לשולחן העבודה או לנייד שלכם! תהנו :)

להורדת הרקע לעיל לשולחן העבודה לחץ כאן להורדת הרקע לעיל לנייד לחץ כאן

להורדת הרקע לעיל לשולחן העבודה לחץ כאן להורדת הרקע לעיל לנייד לחץ כאן

להורדת הרקע לעיל לשולחן העבודה לחץ כאן להורדת הרקע לעיל לנייד לחץ כאן

איך מורידים רקע לשולחן העבודה ?

עמדו על התמונה שאתם הכי אוהבים - לחצו עליה והיא תפתח בחלון נפרד. באמצעות המקש הימני בעכבר סמנו 'שמור תמונה בשם' או 'save image as'. שמרו את התמונה באחת מתיקיית התמונות שבמחשב. פתחו את תיקיית התמונות וסמנו עם המקש הימני "קבע כתמונת רקע" או Set as desktop background.

איך מורידים רקע לנייד?

אם אתם בטלפון שלכם לחצו על הקישור להורדה וזה ייקח אתכם ישירות לתמונה. שמרו את התמונה בטלפון שלכם והגדירו אותה כרקע באזור ההגדרות של הטלפון. אם אתם במחשב לחצו על הקישור להורדה וזה ייקח אתכם ישירות לתמונה. שמרו את התמונה במחשב ולאחר מכן שלחו לעצמכם את התמונה. פתחו את הודעת הדואר האלקטרוני בטלפון, שמרו את התמונה למכשיר שלכם והגדירו את התמונה כרקע.

אם מכשירי הנייד שלכם ​​מותחים את הרקע שלכם, בצעו את השלבים הפשוטים הבאים לפני העלאת הרקע החדש: הגדרות הפעלה> הקש על כללי> הקש על נגישות> בחר באפשרות עבור הקטנת תנועה והפעל את האפשרות למצב מופעל. לאחר מכן יש להעלות את התמונה ולהגדיר את הרקע כפי שאתם עושים בדרך כלל.

רקע זה צריך לעבוד עבור רוב הטלפונים החכמים, אבל החיתוך של התמונה ישתנה בהתאם למכשיר שבו אתם משתמשים. אני אוהבת לראות אנשים באמצעות הרקעים שלי, אז אם אתם מורידים ומשתמשים בהם אשמח אם תוכלו לצלם את המסך ולתת לי לראות!

תייגו #sigaluna בטוויטר או באינסגרם או שלחו מייל לsigalviente@gmail.com

מקווה שאתם אוהבים ושיהיה קיץ נעים!

פוסטים נבחרים
פוסטים אחרונים

ארכיון

תגים
מוזמנים לעקוב
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

©Sigaluna  All Rights Reserved | כל הזכויות שמורות לסיגל ויינטה - סיגלונה  2020 | Sigaluna by Sigal Viente